.: News :.


Uczniowie z Gzowskiego wyróżnieni podczas XVI Regionalnej Gali Wolontariatu w Opolu

Dodano: 2017-01-10 11:18:13

   

08.12.2016 r. w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki odbyła się
XVI Regionalna Gala Wolontariatu.
Imprezę otworzył Pan Prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski a prowadzącym
był znany dziennikarz, publicysta i pisarz Szymon Hołownia.
Czwartkowe wydarzenie zorganizowały wspólnie Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej FRDL oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Opolu, by uhonorować osoby, które poświęcają swój czas na bezinteresowną pomoc. Podczas Gali nagrody specjalne z rąk Prezydenta Opola odebrało blisko 80 wolontariuszy z całego województwa działających przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Opolu oraz organizacje i instytucje wspierające i promujące wolontariat.
Wśród wyróżnionych znalazła się również 9 osobowa grupa uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego w Opolu.
Z naszej szkoły uhonorowani zostali : Bruno Derwich, Zofia Mazurkiewicz, Filip Krysiak, Nikola Wiench, Sandra Zowada, Wojciech Murański, Dawid Zelek, Radosław Musor
i Marek Mateja. Koordynatorami wolontariatu w naszej szkole są nauczyciele Joanna Proszewska i Mirosław Śliwiński. Wszystkim wolontariuszom z Gzowskiego dziękujemy za tak wielkie zaangażowanie.
Jesteśmy z was dumni, że pokazaliście jak ważnym jest to,
aby bezinteresownie pomagać!

wróć